F.Ü. TIP FAKÜLTESİ’NDE “SANAT VE TIP” İSİMLİ BİR ETKİNLİK DÜZENLEDİ

0
636

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi, Öğrencilerinin Ders Dışı Serbest Çalışma Saatlerini Verimli Geçirmelerini Sağlamak Amacı İle Sanat Ve Tıp İsimli Bir Etkinlik Düzenledi

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi, öğrencilerinin ders dışı serbest çalışma saatlerini verimli geçirmelerini sağlamak amacı ile Sanat ve Tıp isimli bir etkinlik düzenledi. Etkinliğin konuğu ise Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Deveci oldu. Prof. Deveci tecrübe ve deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.
Derslerinin ağır olması ve bu nedenle ders çalışma saatlerinin fazla olması öğrencileri boş vakitlerinde sanata yönlendiriyor.Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi dönem bir koordinatörlüğü, de öğrencilerine yönelik ders dışı serbest çalışma saatlerinin verimli geçmesini sağlamak, öğrencilerinin toplumsal, sosyal, bilimsel ve kültürel gelişmesine katkı sağlayarak araştırmacı bireyler yetiştirmek amacı ile Sanat ve Tıp isimli bir etkinlik düzenledi.Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesinde aylık olarak düzenlenen etkinliğin 5. si gerçekleştirildi.Tıp Fakültesi dönem 1 koordinatörlüğünün düzenlemiş olduğu etkinliğin konuğu ise Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Halk Sağlığı Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Erhan Deveci oldu.Prof. Deveci Sanat ve Tıp konulu sunum eşliğine tecrübe ve deneyimlerini öğrencilerle paylaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here