F.Ü. Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, “Geleceğimiz İçin Okuyor ve Okutuyoruz” Kitap Okuma Bilgi ve Kültür Yarışması Projesi Açılış Programına Katıldı

0
312

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Kovancılar İlçesinde “Geleceğimiz İçin Okuyor ve Okutuyoruz” Kitap Okuma Bilgi ve Kültür Yarışması Projesi Açılış Programına Katıldı

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Fırat Üniversitesi Rektörlüğü, Kovancılar Kaymakamlığı ve Kovancılar Belediye Başkanlığı tarafından desteklenen, Kovancılar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Geleceğimiz İçin Okuyor ve Okutuyoruz” kitap okuma bilgi ve kültür yarışması projesi açılış programına katıldı.

Kovancılar Kaymakamlığı Toplantı salonunda düzenlenen programa, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Kovancılar Kaymakamı Hasan Gündoğdu, Kovancılar Belediye Başkanı Hacı Akpınar, Fırat Üniversitesi Kovancılar Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Fatih Özek ve davetliler katıldı.

Projenin açılışında konuşan Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ “Geleceğimiz için Okuyor ve Okutuyoruz” projesinin, okuma alışkanlığı kazandırmaya yönelik bir proje olduğunu belirterek, Fırat Üniversitesi olarak bu tür sosyal projelere her türlü desteği verdiklerini belirtti.

Protokol üyeleri daha sonra Kovancılar İlçesindeki okulları ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here