Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrencilerinin Başarısı

0
184

Aydın Doğan Vakfı 29. Genç İletişimciler Yarışmasında Fırat Üniversitesini temsilen katılan İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölümü öğrencileri İsmail Ayazlı ve Mert Göral “Görsel Televizyon Haberi” kategorisinde ikinci oldular.

Aydın Doğan Vakfı’nın, iletişim fakültesi öğrencilerinin geleceğin yenilikçi, araştıran ve ilham veren medya liderleri olarak yetişmeleri amacıyla her yıl düzenlediği Genç İletişimciler Yarışması’nın 29’uncusu, bu yıl Yeditepe Üniversitesi gerçekleşen ödül töreniyle sonuçlandı.

42 üniversitenin iletişim fakültelerinden Yazılı, Görsel, İşitsel, Reklam, Halkla İlişkiler ve İnternet Yayıncılığı dallarında, 1.087 öğrencinin 917 çalışmayla katıldığı yarışmada, Seçici Kurullar 25 üniversiteden 102 öğrencinin toplam 59 projesini ödüle değer buldu. 108 ödülün verildiği törende gençler, heyecanları ve projeleriyle gurur tablosu oluşturdular.

Ödül törenine, Fırat Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon ve Sinema Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Feridun Nizam, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Serkan Biçer ve ödül kazanan öğrenciler İsmail Ayazlı ve Mert Göral katıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here