Ana Sayfa Etkinlikler F.Ü. Spor Bilimleri Fakültesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni

F.Ü. Spor Bilimleri Fakültesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni

0
121

Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni, Fırat Kültür Park’ta yapıldı.

Düzenlenen mezuniyet törenine, Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Arslan, Öğretim üyeleri, mezun öğrenciler ve aileleri katıldı.Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cengiz Arslan, dereceye giren öğrencileri tebrik ederek, öğrencilerin fakülteleri ile bağını koparmaması gerektiğini, kapılarının öğrencilerine her zaman açık olacağını söyledi.

Mezuniyet töreninde konuşan Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sadettin Tanyıldızı ise, Sporun bütün toplumlarda olduğu gibi bizim toplumumuzda da sevgi, barış ve kardeşliğin temeli olarak kabul edildiğini belirterek, Sporun toplumlar üzerindeki etkisi nedeniyle Fırat Üniversitesi Rektörlüğü olarak son 5 yıl içerisinde Sağlıkla ilgili yatırımlardan sonra en büyük ikinci yatırımı sporla ilgili alanlara yaptıklarını söyledi.
Mezun öğrencilere de seslenen Prof. Dr. Sadettin Tayıldızı, Üniversite hayatını bitirip, çalışma hayatına adım atan tüm mezunları Üniversitenin tüm öğretim elemanları ve idari personeli adına yürekten kutladığını belirtti.Mezuniyet Töreni programı, başarı belgeleri ve dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesinin ardından kep atma töreni ile son buldu.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here