F.Ü. REKTÖRÜ PROF. DR. KUTBEDDİN DEMİRDAĞ’DAN YENİ AKADEMİK YIL MESAJI

0
64

REKTÖR PROF. DR. KUTBEDDİN DEMİRDAĞ FIRAT HABER ARACILIĞIYLA FIRAT ÜNİVERSİTESİ’NDE 2018-2019 AKADEMİK YILININ HAYIRLI OLMASI TEMENNİSİNDE BULUNDU.

50 bini aşkın öğrencisi binlerce akademisyeni ve personeli ile bölge ile bütünleşerek büyüyen Fırat Üniversitesi’nde 2018-2019 Akademik Yılı kayıtları devam ediyor.
Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ da Fırat Haber aracılığı ile önemli mesajlar verdi.Fırat Üniversitesi’ne bu yıl 7 bin 100 öğrencinin başvurduğu belirten Rektör Demirdağ, yeni öğrencilere de “Hoş Geldiniz” dedi.
Rektör Demirdağ, Fırat Üniversitesi’nde derslerin ise 24 eylül’de başlayacağını söylerken öğrencilere mesajını da yine Fırat Haber aracılığı ile iletti
Akademik ve İdari Personele de önemli mesajlar veren Rektör Demirdağ Yeni Akadmeik Yılın Hayırlı Olması Temennisinde Bulundu.

Sevgili yeni öğrencilerimiz,

Uzun bir eğitim ve çalışma dönemi sonucunda, çabalarınızın karşılığı olarak üniversitemizi kazandınız. Öncelikle sizleri kutluyor ve Fırat Üniversitesi ailesine katılmanızdan dolayı memnuniyetimi ifade etmek istiyorum.

Ülkemizin her alanda dinamik, donanımlı, girişimci ve üretken genç beyinlere olan ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Bu ihtiyaçlara cevap verebilecek bir eğitimi Üniversitemizde alabilmeniz için gereken her türlü desteği sağlayacağımızı ve sürekli sizlerin yanınızda olacağımızı unutmayınız.

Eğitim kalitesiyle ülkemizin seçkin üniversiteleri arasında yer alan ve doğunun huzurlu şehri Elazığ’da bulunan Fırat Üniversitesi, 1967 yılından beri ülkemizin kalkınmasına, gelişimine ve yükseköğretimine, yetiştirdiği mezunlar ile büyük katkı sağlamıştır. Bundan sonraki yıllarda da yüklendiği bu misyonu, siz değerli yeni öğrencilerimizin fikir, proje, çaba ve katkılarıyla artırarak sürdürmeyi hedeflemektedir.

2018-2019 eğitim-öğretim döneminde üniversitemizi tercih eden yeni öğrencilerimize “hoş geldiniz” diyor, tüm öğrencilerimiz ile birlikte başarılı bir eğitim yılı diliyorum.

Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ

Rektör

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here