F.Ü. Eğitim Fakültesi Öğrencilerinden Rektör Prof. Dr. Demirdağ’a Anlamlı Sürpriz

0
27

Fırat Üniversitesi Eğitim Fakültesi öğrencileri tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama programı düzenlendi.

Eğitim Fakültesi Konferans Salonunda düzenlenen programa, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Erol Asiltürk, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.

Programda Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’a sürpriz yapan Eğitim Fakültesi öğrencileri, Prof. Dr. Demirdağ’ın Lise de Matematik Öğretmeni olan Hacı İbrahim Yıldız’ı programa davet ettiler.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Lise de Matematik Öğretmeni olan Hacı İbrahim Yıldız’ı görünce duygulanarak, okul yıllarındaki anılarını Eğitim Fakültesi öğrencileri ile paylaştı.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, İbrahim Yıldız hocanın Elazığ’da birçok kişiye emek vermiş bir hoca olduğunu hatırlatarak, kendilerinin bugüne gelmesinde emeği ve katkısı olan hocalardan biri olduğunu belirtti.

1977 yılında Elazığ lisesinde öğretmen olarak göreve başladığını belirten Hacı İbrahim Yıldız ise, bugünün kendisi için çok anlamlı bir gün olduğunu söyledi.

Programda, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ Eğitim Fakültesi Dekanlığı tarafından hazırlanan plaketi öğretmeni Hacı İbrahim Yıldız’a takdim etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here