Sosyal Bilimler MYO Tarafından “Geçmişten Günümüze Bankacılık” Konulu Konferans Düzenlendi

0
25

Fırat Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından “Geçmişten Günümüze Bankacılık” konulu konferans düzenlendi.

Meslek Yüksekokulu Konferans Salonunda düzenlenen konferansa, Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Tarık Özcan, öğretim elemanları ile öğrenciler katıldı.

Konferansın açılışında konuşan Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Tarık Özcan, “Geçmişten Günümüze Bankacılık” konusunun Meslek Yüksekokulu bünyesindeki Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencileri için önemli bir konu olduğunu belirterek, bu tür etkinliklerin öğrencilerin meslekleriyle ilgili önemli kişilerle bir araya gelmesi açısından devam edeceğini söyledi.

Düzenlenen programa konuşmacı olarak katılan Ziraat Bankası Bölge Başkanı Oktay Karademir, Ziraat Bankası Bölge Yöneticiliği Satış ve Performans Asistanı Fatma Demir, Harput Şubesi Müdürü Nihat Yıldırım ile Gazi Caddesi Şubesi Müdürü İbrahim Polat, Ziraat Bankasının vizyon, misyon ve stratejileri konularında konferansa katılanlara çeşitli bilgiler verdiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here