Hayırsever İşadamından F.Ü. Sivil Havacılık Yüksekokulu’na Makine ve Teçhizat Yardımı

0
29

Özzaim Tic.Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı iş adamı Esat Özzaim, Fırat Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksekokuluna makine ve teçhizat yardımında bulundu.

Fırat Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Muhsin Tunay Gençoğlu ve Müdür Yardımcısı Dr. Öğretim üyesi Yusuf Er ile birlikte Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret eden Özzaim Tic.Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı İş adamı Esat Özzaim, gençlere yapılan her yatırımın ülkeye yapılan katkı kadar önemli olduğunu söyledi.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise, destek ve katkılarından dolayı İş adamı Esat Özzaim’e teşekkür ettiğini belirtti.

Rektör Prof. Dr. Demirdağ, Sivil Havacılık Yüksekokulu’na makine ve teçhizat yardımında bulunan Özzaim Tic.Ltd.Şti. Yönetim Kurulu Başkanı İş adamı Esat Özzaim’e katkılarından dolayı teşekkür şilt’i takdim etti.

Özzaim Tic.Ltd.Şti. İstanbulda faaliyet gösteren, dünyanın lider markaları ile havacılık, savunma, otomotiv ve genel endüstride; uçak bakım makina ve ekipmanlarından hassas kesici takımlara, mekanik el aletlerinden yağlama ekipmanlarına geniş ürün portföyü ile satış ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştiren bir şirkettir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here