ÖĞRENCİLERDEN REKTÖR DEMİRDAĞ’A ZİYARET

0
80

Elazığ İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanlığı ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yapılan “Değerler Eğitimi” projesi kapsamında, Palu ilçesindeki öğrenciler Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret ettiler.

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, Palu YİBO, İmam Hatip ve Atatürk Ortaokulu öğrencileri, İlim Yayma Cemiyeti Şube Başkanı Şahin Kara, Yönetim Kurulu üyesi ve Eğitim Destek Platformu Başkanı Cumali Ayyıldız, Yönetim Kurulu üyesi Tamer Batı ve okul öğretmenleri ile birlikte üniversite evinde yemek yediler.
Üniversiteyi gezen öğrenciler, daha sonra Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’ı makamında ziyaret ettiler.
Ziyaret dolayısıyla bir açıklama yapan İlim Yayma Cemiyeti Yönetim Kurulu üyesi ve Eğitim Destek Platformu Başkanı Cumali Ayyıldız, Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılan ortak bir proje kapsamında Palu ilçesindeki öğrencilerle Fırat Üniversitesini gezdiklerini belirterek, ilgi ve alakasından dolayı Rektör Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ’a teşekkür etti.
Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ise, bugün İlim Yayma Cemiyetinin projesi kapsamında Palu’dan gelen ortaokul seviyesindeki öğrencileri Üniversitede ağırladıkları ifade ederek, “Amacımız, çocukların gelecekle ilgili beklentileri noktasında onlara rehberlik etmek ve kendi geleceklerini planlarken onlara yardımcı olmaktır” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here