Ana Sayfa Etkinlikler F.Ü REKTÖRÜ PROF. DR. FAHRETTİN GÖKTAŞ FIRAT TV’YE ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

F.Ü REKTÖRÜ PROF. DR. FAHRETTİN GÖKTAŞ FIRAT TV’YE ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

0
58

Fırat Üniversitesi’nde 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Covid-19 Salgını Nedeniyle Uzaktan Eğitimle Başladı. Üniversite Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş’ da Eğitim Öğretim Yılı Mesajını Fırat Haber Aracılığıyla İletti. Haber Editörü Birgül Demirel’in Sorularını Yanıtlayan Prof. Göktaş, Öğrencilerinin Her Zaman Kampüste Bulunmasını Tercih Ettiklerini Ancak Pandemi Nedeniyle Biraz Buruk Başladıklarını İfade Etti.

Özellikle Birinci Sınıf Öğrencileri İçin Durumun Biraz Daha Zor Olduğunu Da Belirten Rektör Göktaş, Online Eğitim Modeli İle De Olsa Bütün Bölümlerde 5 Hafta Boyunca Yüz Yüze İletişim Kuracaklarını Vurguladı. Rektör GÖKTAŞ, Geçtiğimiz Hafta Açıklanan Urap Sonuçlarını da Değerlendirdi ve Bu Başarıyı Yeterli Bulmadığını Söyledi.

Fırat Üniversitesi’nin Akademik Olarak Çok İyi Bir Konumda Olduğunu Dile Getiren Rektör Göktaş, Akademik Personelin Önünü Açma Noktasında Ellerinden Gelen Gayreti Göstereceklerinin Altını Çizdi. Rektör Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ, Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan Koronavirüs Salgını ve Fırat Üniversitesi’nde Alınan Tedbirleri de Paylaştı.

Yök Tarafından Üniversitelerde Alınacak Tedbirler İle İlgili Yayımlanan Klavuzu da Değerlendiren Rektör Göktaş, Elazığ Valiliğinin Verdiği Maske Desteğine Dikkat Çekti. Fırat Üniversitesi’nden Övgüyle Bahseden Rektör Göktaş Başarının Mimarlarının Akademik Ve İdari Personel Olduğuna Vurgu Yaptı, Hastane Personeline İse Özel Teşekkür Etti.

YORUM YOK

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here