Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. GÖKTAŞ’ı ziyaret Etti

0
13

Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR, Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ’ı ziyaret ederek üniversitenin savunma sanayi alanında yaptığı çalışmalarla ilgili istişarelerde bulundu.

Bir dizi incelemelerde bulunmak üzere Elazığ’a gelen Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR, Üniversitemiz Rektörlüğü’nü ziyaret etti.

Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR’e Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay ALPAY ve Savunma Sanayii Başkanlığından gelen heyet de eşlik etti. Prof. Dr. İsmail DEMİR ve beraberindeki heyeti; Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Bilal ÜSTÜNDAĞ, Prof. Dr. Soner ÖZGEN, Prof. Dr. Mehmet YILMAZ ve Üniversitemiz Genel Sekreteri Prof. Dr. Sinan AKPINAR karşıladı.

Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. GÖKTAŞ’ın makamında gerçekleşen ziyarette Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. DEMİR, Fırat Üniversitesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek, özellikle savunma sanayii alanında yapılan girişimler ve çalışmalardan dolayı Rektör Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ’a ve akademik kadroya teşekkür etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Üniversitemiz Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ ise Üniversite olarak savunma sanayii alanını önemsediklerini ve bu doğrultuda ciddi akademik çalışmalar yaptıklarını belirterek, her çalışmada Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR’in Fırat Üniversitesi’ne her anlamda destek olduğunu söyledi.

Rektör Göktaş, nazik ziyaretlerinden dolayı Savunma Sanayii Başkanı Prof. Dr. İsmail DEMİR’e, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Şuay ALPAY’a ve Savunma Sanayii Başkanlığı heyetine teşekkürlerini sundu.

Rektörlük ziyareti karşılıklı hediyelerin takdim edilmesiyle sona erdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here